Artificial-world
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nawet jeżeli świat się zmieni i tak będzie sztuczny.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój V.

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Melli

Melli


Posty : 16
Dołączył/a : 07/06/2013

Pokój V.                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój V.    Pokój V.                               - Page 2 Icon_minitimePon Lip 08, 2013 9:14 am

-B-Będę twoim zwierzakiem...ale puść...-Powiedziałem z trudem patrząc jak zlizywał krew. zadrzałem. Nie lubiłem tej czerwonej cieczy choc przez nią pozbyłem sie wieększońci ubrań przez tą dziewną ciecz.
Powrót do góry Go down
Hidoi

Hidoi


Posty : 16
Dołączył/a : 24/06/2013

Pokój V.                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój V.    Pokój V.                               - Page 2 Icon_minitimePon Lip 08, 2013 3:45 pm

-A jak nie chcę żebyś nim był? - złapał jego nogę i zadarł ją do góry - Co jak chcę cię po prostu zerżnąć tu i teraz?
Przesunął ręką między jego pośladkami i naparł palcami na jego dziurkę.
Powrót do góry Go down
Melli

Melli


Posty : 16
Dołączył/a : 07/06/2013

Pokój V.                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój V.    Pokój V.                               - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 09, 2013 10:52 am

-U-Uhh! P-Przestań!- Jęknąłem głośno wyginając kręgosłup w łuk. Na moje policzki wkradł sie ogromny rumieniec. Spiąłem mocno wszystkie mięśnie i postarałem się wyszarpać z łapsk tego okropnego elfa.
Powrót do góry Go down
Hidoi

Hidoi


Posty : 16
Dołączył/a : 24/06/2013

Pokój V.                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój V.    Pokój V.                               - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 09, 2013 5:43 pm

Wbił w niego dwa palce najgłębiej jak sięgał rozcapierzając je mocno. Poruszał nimi przez chwilę po czym wyjął je i wstał.
-Uważaj na kogo się rzucasz szczeniaku - warknął wychodząc z łazienki, wcześniej biorąc aparat. Schował go po czym rzucił się na łóżko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój V.                               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój V.    Pokój V.                               - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój V.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pokój VI.
» Pokój IV.
» Pokój III
» Pokój VII.
» Pokój IV.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artificial-world :: Piętro I :: Pokoje na piętrze I-
Skocz do: