Artificial-world
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nawet jeżeli świat się zmieni i tak będzie sztuczny.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój III

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yoka

Yoka


Posty : 16
Dołączył/a : 02/06/2013
Wiek : 27

Pokój III               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój III    Pokój III               - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 23, 2013 9:26 pm

-Ale mi się dobrze spałooo- ZSiewnąła dziewczyna wyskakując z łóżka. Szybko zabrała swoje rzeczy nim chłopak zdążcył coś jeszcze dodać.
-Nie jadam śniadan.-Odrzekła i weszła tanecznym krokiem do ubikacji podśpiewując jakąś wesołą piosenkę.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Posty : 16
Dołączył/a : 02/06/2013

Pokój III               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój III    Pokój III               - Page 2 Icon_minitimePon Cze 24, 2013 2:00 pm

Hmmm,trudno sobie pomyślałem. I ze smakiem zjadłem sam kanapki.Wypuściłem jaszczurke i pozwoliłem sobie jej chodzić po podłodze,w takiej rpzemianie nie powinna nic złego zrobić.Odłorzyłem kanapke,Zabrałem ją z klatki na ręke i puściłem,przez chwilę patrzała się na mnie i szybkim tępem schowała się pod szafę.Chciałem ją wyciagnąć zanim zobaczy Yoka,wiec musiałem się pośpiszeyć,szybko zawinołęm rękaw i próbując ręką wyciagnąć  Puszczka nie siegałem go :\.Więc musiałem poczekać aż Yoka wyjdzie i mi jakoś pomoże .
Powrót do góry Go down
Yoka

Yoka


Posty : 16
Dołączył/a : 02/06/2013
Wiek : 27

Pokój III               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój III    Pokój III               - Page 2 Icon_minitimePon Lip 08, 2013 9:17 am

po paru minutach dziewczyna w przewiewnej ukience z cekinami powoli wyszła z łazienki. Spojrzała na chłopaka rozbawiona.
-A ty co? -kucnęła obok niego patrzac uważne na to jak chłoap próbował wydostać jaszczurkę spod szafy.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Posty : 16
Dołączył/a : 02/06/2013

Pokój III               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój III    Pokój III               - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 13, 2013 1:51 pm

-Pomożesz mi?Nie mogę jej wydostać
powiedział desperackim głosem.
-Nie wiem dlaczego tam uciekła.
Mam, wiem że gdy ją poznałem miałą na sobie gwizdek,uzyję go.*wyciąga gwizdek z plecaka**gwiżdże*
*puszczek wychodzi z pod szafy i wchodzi mi na ręke*
(Wielki GOmen dla ciebie ze nie wchodziłem tak dawno)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój III               - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój III    Pokój III               - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój III
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pokój II
» Pokój II
» Pokój II
» Pokój I
» Pokój I

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artificial-world :: Część mieszana :: Piętro I :: Pokoje na piętrze I-
Skocz do: